Отправка формы
Главная

Телефони:

Час роботи:

9.00-18.00

без вихідних

Замовити дзвінок

XL Супер Капсули
для чоловіків і чоловічої сили

 • Призначенo для всіх вікових груп
 • Швидкий результат - через 30 хвилин після прийому
 • Сумісний з алкогольними напоями
 • Натуральні складові
 • Відсутність побічних ефектів
xl супер капсулы

Діючі акції

 • доставка безкоштовно - при купівлі від 2-х упаковок
 • доставка + знижка 5% - при купівлі 3-х упаковок
 • доставка + знижка 10% - при купівлі від 4-х упаковок
 • доставка +1 уп. в подарунок - при купівлі 6-и упаковок

Замовити
XL Супер Капсули

Ціна: 169 гривень

Надіслати заявку


Препарат для підвищення потенції
XL Супер капсули

Миттєва ерекція

Миттєва ерекція

Тривала дія

Тривала дія

Сумісність з алкоголем

Сумісність
з алкоголем


підсилює почуття

Підсилює
почуття

Природне збільшення розміру

Природне
збільшення розміру

Відсутність побічних ефектів

Відсутність
побічних ефектів

01

Через 20 хвилин після прийому

Після прийому однієї капсули XL, вже через 20-40 хвилин, проявляється бажаний ефект, з настанням якого достатньо лише найменшої стимуляції для миттєвого отримання ерекції.

Багато препаратів для ерекції є ненадійними і або не дають ефекту зовсім, або він дуже нестабільний і слабкий, XL Супер капсули, в свою чергу, дають ефект, достатній для здійснення статевого акту, незалежно від фізіологічних особливостей конкретного чоловіка.

Винятки - рідкість, та й то лише в дуже критичних випадках, коли будь-які засоби вже безсилі в силу безповоротних змін на рівні фізіології.

02

Діє аж до 2-х діб

Період виходу активних компонентів з організму приблизно дорівнює 48 годинам, все залежить від вашого метаболізму.

Піковий період дії препарату триває від 4 до 8 годин, чого повинно з лишком вистачити для статевого акту. Але на цьому препарат діяти не закінчує, а лише трохи послаблюється інтенсивність ефекту XL Супер капсул. Але навіть цей ослаблений ефект дозволяє багатьом чоловікам повторювати свої подвиги і на другий день.

Звичайно, ніхто не забороняє прийняти додаткову капсулу XL на наступний день, для отримання максимального ефекту. Головне пам'ятати правило - одна капсула в день, не більше.

03

Діє незважаючи на присутність алкоголю в крові

Всі ми не з чуток знаємо про згубний вплив алкоголю на потенцію. Навіть у здорового чоловіка при достатній дозі алкоголю можуть виникнути проблеми з ерекцією.

Звичайно, спиртними напоями краще не зловживати, але вже якщо того вимагають обставини XL Супер капсули мають повну сумісність з алкоголем, що дозволить перекрити негативний ефект останнього.

Так що можете сміливо вести свою обраницю на романтичну вечерю, адже в цей раз пляшечка вина буде лише стимулом, а не перешкодою. За багато років існування препарату ми не зафіксували жодного випадку несумісності зі спиртним.

04

Більш яскравий і чуттєвий секс

XL Супер капсули приймають не тільки для підвищення потенції, але і як засіб для того щоб урізноманітнити статевий акт, додавши в нього нові відчуття і посиливши вже наявні.

Можете порівняти це з купівлею нової іномарки замість старого радянського авто. Їздите по одним і тим же дорогам, а відчуття вже зовсім інші. Всі емоції набувають нових відтінків і фарб.

Також XL Супер капсули діють і на деяких жінок. Чутливість під час статевого акту підвищується, що робить оргазм яскравішим.

05

Забезпечує додатковий приплив крові

Ще одне застосування XL Супер капсул - збільшення розмірів статевого органа за рахунок припливу крові. Чоловіки без імпотенції також приймають цей препарат заради цього побічного ефекту.

Багато з чоловіків не задоволені своїм розміром, незважаючи на спроби жінок переконати їх в тому, що це не найголовніше в сексі. XL Супер капсули дозволяють їм компенсувати це.

Ефект досягається за рахунок стрімкого припливу крові до статевого органу, що і визначає більшою мірою його розмір.

06

Натуральні інгредієнти без шкідливих добавок

Активна формула препарату включає кілька натуральних складових. Вони застосовуються на протязі багатьох століть в традиційній китайській медицині як засіб подолання різних дисфункцій чоловічих статевих органів.

Засіб підвищення потенції XL Супер капсули, який включає зазначені компоненти не має побічних дій. За багато років активного просування даного препарату на ринку України нам не надійшло ніяких скарг на його негативний вплив.

Головне, що відзначають фахівці, намагатися не перевищувати рекомендовану дозу, а також брати до уваги індивідуальні протипоказання.


Опис XL Супер капсул

XL Супер капсули - таблетки для потенції нового покоління. На відміну від інших лікарських препаратів типу «Віагри», XL Супер капсули в своєму складі мають виключно натуральні компоненти. Випускаються – в формі капсул по 300 мг., які призначені, для підвищення сексуальної потенції у чоловіків.

Їх можна приймати в якості засобу для підвищення потенції безпосередньо перед інтимною близькістю або для вживання як профілактичний засіб. По 1-2 капсулі в день.

xl капсули відгуки
хл капсулы

Особливістю XL Супер Капсул є їх «м'який» вплив на організм, відсутність побічних ефектів від застосування і відсутність звикання до його окремих компонентів.

Це особливо важливо для чоловіків після 50 років, так як в цьому віці організм людини починає старіти і сильніше відчуваються недоліки тих чи інших таблеток для потенції, особливо якщо вони містять «високу» дозу сильнодіючих речовинШвидке посилення сексуальних функцій Швидке посилення сексуальних функцій, підвищення сексуальної активності, потяг, якість ерекції
Результативне та якісне підвищення потенції Результативне та якісне підвищення потенції. Посилення статевого потягу і сексуальної витривалості
Виступає в якості профілактики та допоміжної терапії Виступає в якості профілактики та допоміжної терапії сечокам'яної і жовчнокам'яної хвороб
Позбавляє від імпотенції Позбавляє від імпотенції
Підсилює якість і повноту відчуттів Підсилює якість і повноту відчуттів
xl капсулы

Залишились питання?

Задати питання
Замовити дзвінок

Для замовлення XL Супер Капсул
заповніть форму

хл супер капсулы

Діючі акції

 • доставка безкоштовно - при купівлі від 2-х упаковок
 • доставка + знижка 5% - при купівлі 3-х упаковок
 • доставка + знижка 10% - при купівлі від 4-х упаковок
 • доставка +1 уп. в подарунок - при купівлі 6-и упаковок

Замовити
XL Супер Капсули

Ціна: 169 гривень

Надіслати заявку


Склад Супер Капсул

Морський коник

Морський коник

Один з основних інгредієнтів в східній медицині. Його застосовують як загальнозміцнюючий засіб. Якщо екстракт Морського Коника в правильній пропорції поєднати з екстрактом Кореня Женьшеня, то виходить сильний афродизіак, який використовується для підвищення потенції.

Порія кокосовидна

Порія кокосовидна

Стимулює роботу таких важливих органів, як селезінка і шлунок, за рахунок чого поліпшується робота малого кола кровообігу в організмі людини, наслідком чого є підвищення сексуальних функцій, які сприяють зниженню еректильної дисфункції.

Горянка крупноквіткова

Горянка крупноквіткова

У Китаї горянка крупноквіткова багато століть використовується як лікарська рослина. Вона збільшує рівень тестостерону в крові, що безпосередньо впливає на статевий потяг і підсилює ерекцію.

Ямс китайский

Ямс китайский

Ямс китайський підвищує кількість андрогенів, за рахунок яких відбувається посилення статевих функцій і поліпшення потенції. Ямс китайський дуже корисний для серцево-судинної системи, зміцнює кровоносні судини, знижує рівень холестерину в крові в результаті чого нормалізується артеріальний тиск. У лікувальних цілях його ще застосовують не тільки для потенції, але і для профілактики інфарктів та інсультів, а також для зміцнення імунітету.

Корінь женьшеню

Корінь женьшеню

Напевно, всім відомі цілющі властивості кореня женьшеню. Його оздоровчий вплив на серцево-судинну систему підсилює природну чоловічу потенцію, так як поліпшується приплив крові до статевого члена, що сприяє отриманню стійкої і тривалої ерекції. Додатково, корінь женьшеню підвищує фізичну витривалість, покращує мозкову активність і виробляє загально омолоджуючий ефект для всього організму.Кілька фактів про XL Супер Капсули

xl супер капсули реальні відгуки

Однією з основних причин чоловічої дисфункції буває як фізіологічна, так і психологічна. Це може проявлятися у різних людей, навіть у тих чоловіків, у яких раніше не спостерігалося проблем з ерекцією.

Найчастіше такі випадки бувають на тлі систематичного стресу, хронічної втоми на роботі, депресії або внаслідок цілої низки причин. Оскільки вже давно встановлено, що ерекція і сам секс - дуже психозалежні процеси, то ж очевидно, що між ними може бути порушений взаємозв'язок внаслідок перенапруги нервової системи.

Але вплив цих негативних факторів легко нівелювати прийомом однієї капсули нашого препарату для підвищення потенції безпосередньо перед статевим актом!