Отправка формы

Телефони:

Час роботи:

9.00-18.00

без вихідних

Замовити дзвінок

Інструкція для
XL Супер Капсул

 • Призначенo для всіх вікових груп
 • Швидкий результат - через 30 хвилин після прийому
 • Сумісний з алкогольними напоями
 • Натуральні складові
 • Відсутність побічних ефектів
xl супер капсулы

Діючі акції

 • доставка безкоштовно - при купівлі від 2-х упаковок
 • доставка + знижка 5% - при купівлі 3-х упаковок
 • доставка + знижка 10% - при купівлі від 4-х упаковок
 • доставка +1 уп. в подарунок - при купівлі 6-и упаковок

Замовити
XL Супер Капсули

Ціна: 169 гривень

Надіслати заявку

Інструкція XL Супер капсул

xl супер капсули інструкція

Виробник: Biology Industry Co.Ltd.
Фармацевтична компанія "Biology Industry Co., Ltd", з Китайської Народної Республіки, провинція Гуанду, м. Шеньчжень. Основний напрямок діяльності - виробництво лікарських і профілактичних засобів з рослинної сировини. Компанія експортує свою продукцію не тільки в Україну, але і в країни американського континенту і Європи.

Постачальник: ТОВ "Грінвуд".
ТОВ "Грінвуд" є великим постачальником відомих брендів натуральних продуктів в Україну. Компанія займається оптовим продажем продукції, що поставляється і співпрацює з усіма великими аптечними мережами в Україні. Головний її офіс знаходиться в Києві за адресою вулиця Гната Юри, 9. Грінвуд має необхідні дозволи на види діяльності. Поставляються біологічно активні добавки, в обов'язковому порядку, проходять встановлену законом сертифікацію. Контакти постачальника наведені в Інструкції до препарату XL Супер Капсули, яка вкладається в кожну упаковку.

xl супер капсули ціна


Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи:
№05.03.02-03/10387 від 16.03.2015 р. дивитись.

Відповідно до правил біологічно активні добавки підлягають обов'язковій державній реєстрації, яка свідчить про відповідність продукції нормативним документам. Препарат XL Супер Капсули пройшов державну реєстрацію і дозволений для реалізації населенню через аптечну мережу і спеціалізовані магазини, відділи торгової мережі як біологічно активна добавка до їжі.

Форма випуску:
0,30 г / капсула, 4 капсули в упаковці XL Супер Капсули випускається у вигляді капсул. В одній упаковці оригінального XL супер капсули міститься 4 капсули, які герметично запаковуються. Усередині капсули знаходиться порошок з діючою речовиною. При прийомі препарату всередину, желатинова оболонка розчиняються в шлунку, дозволяючи компонентам препарату потрапити в кров, після чого відбувається потрібний ефект. Форма випуску у вигляді капсул, вважається найбільш вдалою, оскільки не виробляє неприємних ефектів на смакові рецептори в роті, а діючі інгредієнти не руйнуються під впливом шлункового соку. Тому вкрай не рекомендується приймати вміст капсули окремо без оболонки.

супер капсули xl інструкція

Склад: 0,30 г / капсула, 4 капсули в упаковці.
Капсула. У кожній капсулі XL Супер Капсули міститься суміш натуральних компонентів, які отримують з екстрактів морського коника 73 мг (25%) та різних лікарських трав: кореня женьшеню 43мг (14%), ямса китайського 69 мг (22%), горянки великоквіткової 86мг (29%) і порії кокосовидної 29мг (10%) . Зазначені складові містять жирні і ефірні масла, сапоніни, глікозиди, пектини, полісахариди, пахімовую і тетрациклічні тритерпенові кислоти, ферменти і фітостероіди. Вони підібрані саме в такій пропорції, щоб забезпечити максимальну ефективність і тривалу дію.

Показання: для підвищення чоловічого лібідо, перешкоди розвитку імпотенції, посилення ерекції і потенції, підвищення сексуальної витривалості. Лібідо у чоловіків – це наявність сексуального бажання, яке зазвичай не пов'язане з питаннями потенції. Дуже часто чоловіка, внаслідок втоми або інших причин, просто не тягне займатися сексом. Прийом XL Супер Капсули продукує таке бажання через фізіологічні установки у вигляді ерекції і дозволяє значно підвищити лібідо, є хорошою профілактикою імпотенції, тому що чоловічий статевий орган періодично виконує покладені на нього функції.
Якщо у чоловіка недостатня ерекція або проблеми з потенцією, тоді йому рекомендується провести курсової метод прийому XL Супер Капсули: по 1 капсулі раз в 3 дня протягом місяця за одну годину до передбачуваного сексу. Така стимуляція статевої функції забезпечить збереження ефекту після курсу прийому.

супер капсули xl інструкція

Дозування: дорослим по 1 капсулі раз на 3 дні або за 1 годину до статевого акту. Хоча виробник вказує кілька варіантів прийому XL Супер Капсули, все-таки кращим буде варіант прийому XL Супер Капсули за 1 годину до сексу. В такому випадку, інтимна стимуляція з активними речовинами капсулами забезпечать максимальну ефективність препарату.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, жінкам при вагітності та годуванні груддю, підвищена нервова збудливість, прийом у вечірній час (якщо Ви збираєтеся просто спати). При наявності вираженого атеросклерозу і підвищеного артеріального тиску рекомендується консультація з лікарем (безкоштовну консультацію можна отримати у нас, замовивши дзвінок).
Детально про протипоказання читайте у відповідному розділі.

Дивитися оригінальну інструкцію.

xl капсулы

Залишились питання?

Задати питання
Замовити дзвінок

Для замовлення XL Супер Капсул
заповніть форму

хл супер капсулы

Діючі акції

 • доставка безкоштовно - при купівлі від 2-х упаковок
 • доставка + знижка 5% - при купівлі 3-х упаковок
 • доставка + знижка 10% - при купівлі від 4-х упаковок
 • доставка +1 уп. в подарунок - при купівлі 6-и упаковок

Замовити
XL Супер Капсули

Ціна: 169 гривень

Надіслати заявку


Застосування XL Капсул

супер капсули для чоловіків

В оригінальній інструкції по XL Cупер капсули даються мізерні рекомендації щодо застосування XL Cупер Капсул. Тому додамо її такими порадами.

 • 1. Прийом препарату для потенції XL Cупер Капсули можна здійснювати за двома схемами: одноразово – 1 капсула перед інтимною близькістю і курсом – для лікування і профілактики захворювань, пов'язаних з потенцією і чоловічої статевої системою, протягом одного місяця по 1 капсулі раз в 3 дня.
 • 2. Приймайте XL Cупер Капсули приблизно за 1 годину до передбачуваної інтимної близькості. Дія препарату максимальна протягом перших 4-6 годин після прийому і починається, приблизно, хвилин через 30-60. Хоча - все індивідуально ...
 • 3. Не слід приймати більше 1-2 капсул протягом однієї доби. На ефективність це не вплине, а ось додаткове навантаження на статеву систему, особливо для літніх людей, не бажане. Жирна їжа уповільнює засвоюваність XL Cупер Капсул, тому дія препарату відбувається трохи пізніше, ніж зазвичай, що слід враховувати при плануванні близькості.