Отправка формы

Телефони:

Час роботи:

9.00-18.00

без вихідних

Замовити дзвінок

Відгуки про препарат
XL Супер Капсули

  • Призначенo для всіх вікових груп
  • Швидкий результат - через 30 хвилин після прийому
  • Сумісний з алкогольними напоями
  • Натуральні складові
  • Відсутність побічних ефектів
xl супер капсулы

Діючі акції

  • доставка безкоштовно - при купівлі від 2-х упаковок
  • доставка + знижка 5% - при купівлі 3-х упаковок
  • доставка + знижка 10% - при купівлі від 4-х упаковок
  • доставка +1 уп. в подарунок - при купівлі 6-и упаковок

Замовити
XL Супер Капсули

Ціна: 169 гривень

Надіслати заявку

Відгуки

Залишити відгук

Сергій
Постійно беру у вас - завжди відмінний ефект. Кілька разів брав у іншому місці - ефект не той

XL Супер Капсулы:
Дякуємо. У нас продаж від ексклюзивного постачальника ХЛ капсул в Україну, тому завжди буде тільки оригінал. І так, на жаль, з огляду на ефективність і популярність препарату, останнім часом з'явилися підробки.

Петро
купив. спробував. Плюси: коштує небагато, тримається довго. Мінуси: поки не знаю. Цікаво, завжди буде так стояти?

XL Супер Капсулы:
Дякую за відгук. Швидше за все так, тому що XL Супер Капсули розроблялися для отримання тривалого ефекту.

Валерій Іванович
Мені ще й 40 немає, а були проблеми з ерекцією. Мій добрий знайомий лікар порадив мені спробувати супер капсули. В принципі, результат сподобався, хоча останнім часом і без стало виходити. Але як запасний варіант одна капсула завжди зі мною

Анатолій Борисович
Подарував ці капсули мені кум на день народження, типу по приколу, хоча у мене з цією справою все в порядку. І вирішили ми з моєю того ж вечора на п'яну голову їх випробувати. Через кілька годин вона вже стала кричати, що вже не може, а я ще хочу. В тому що вони працюють і не сумнівався, а ось в тому, що можна з їх допомогою когось заморити - не очікував. Користуйтеся з розумом!

Іван Володимирович
Мені вже під 70 і радий, що є засіб, з яким можна здивувати і в моєму віці

Кирило
Завжди були проблеми з дівчатами, ну не міг довго триматися, хоч убий. Хоч перший, хоч вдругий, хвилина-дві і хоч убий - все. Нічого не залишалося, як шукати якийсь порятунок. Зупинив свій вибір на супер капсулах - і відгуки непогані і ціна прийнятна. Результат перевищив усі очікування і нова моя пасія залишилася дуже задоволена. Перекидалися з нею всю ніч, а скільки разів було і не злічити. Хоча є і мінус в цьому. Цілий день на роботі провів як вичавлений лимон.

Антон Олегович
З тих коштів, які пробував для потенції, ХЛ Капсули сподобалися найбільше. Однієї таблетки дійсно вистачило на 3 рази, нічка видалася дивовижна. Жіночка було задоволена, цілий день усміхалась і така добра стала.

Ольга
Замовила для проби чоловікові упаковку. Він працює водієм по 16 годин, вічно втомлений, ніякого особистого життя немає. Спробували разом перед вихідними. В результаті заснули тільки під ранок, знову відчули себе молодими

Микола Олексійович
Брав кілька упаковок. Пив по одній капсулі раз в три дні протягом місяця, як радили на консультації. Ну що можу сказати за підсумками ... В принципі, можна сказати що все нормально, тільки помітив, що зараз треба більше часу, щоб член став твердим. Раніше, на зразок було швидше. За відчуттями особливих змін не помітив, ну може бути трохи сильніше, а от тривалість сексу дійсно збільшилася. В цілому я задоволений, хотів би ще дізнатися, як довго буде тривати отриманий ефект?

XL Супер Капсулы:
Дякуємо за відгук. Тривалість ефекту залежить в першу чергу від Вашого організму і способу життя. Якщо Ваша проблема не пов'язана з якими-небудь серйозними захворюваннями або фізіологічними змінами в організмі, то є велика ймовірність того, що результат може зберегтися до глибокої старості.

Андрій Валерійович
Ефект супер, спрацювало буквально через півгодини. Не чекав, якщо чесно ...